Каталог продукції EuroElzett

Додатковий замок Vector
Вузькопрофільний замок Vector від угорського виробника Euro-Elzett — це довговічний механізм, призначений для встановлення в алюмінієві, дерев’яні та ПВХ-двері. Підходить для використання у вхідних та міжкімнатних дверях, як лівих, так і правих. Дана модель замка Vector використовує стандартний профільний циліндр циліндровий секрет DIN 18252 та підходить в якості установки додаткового замка.
Дізнатись деталі
Замок Vector із роликом
Вузькопрофільний замок Vector від угорського виробника Euro-Elzett — це довговічний механізм, призначений для встановлення в алюмінієві, дерев’яні та ПВХ-двері. Підходить для використання у вхідних та міжкімнатних дверях, як лівих, так і правих. Дана модель замка Vector використовує стандартний профільний циліндр циліндровий секрет DIN 18252 та має ролик.
Дізнатись деталі
Замок Vector із заскочкою
Вузькопрофільний замок Vector від угорського виробника Euro-Elzett — це довговічний механізм, призначений для встановлення в алюмінієві, дерев’яні та ПВХ-двері. Підходить для використання у вхідних та міжкімнатних дверях, як лівих, так і правих. Дана модель замка Vector використовує стандартний профільний циліндр циліндровий секрет DIN 18252 та має універсальну заскочку.
Дізнатись деталі
Замок Europortal із заскочкою
Вузькопрофільний замок Europortal від угорського виробника Euro-Elzett — це довговічний механізм, призначений для встановлення в алюмінієві, дерев’яні та ПВХ-двері. Підходить для використання у вхідних та міжкімнатних дверях, як лівих, так і правих. Дана модель замка Europortal використовує стандартний профільний циліндр циліндровий секрет DIN 18252 та має універсальну заскочку.
Дізнатись деталі
Замок Europortal із роликом
Вузькопрофільний замок Europortal від угорського виробника Euro-Elzett — це довговічний механізм, призначений для встановлення в алюмінієві, дерев’яні та ПВХ-двері. Підходить для використання у вхідних та міжкімнатних дверях, як лівих, так і правих. Дана модель замка Europortal використовує стандартний профільний циліндр циліндровий секрет DIN 18252 та має ролик.
Дізнатись деталі
Додатковий замок Europortal
Вузькопрофільний замок Europortal від угорського виробника Euro-Elzett — це довговічний механізм, призначений для встановлення в алюмінієві, дерев’яні та ПВХ-двері. Підходить для використання у вхідних та міжкімнатних дверях, як лівих, так і правих. Дана модель замка Europortal використовує стандартний профільний циліндр циліндровий секрет DIN 18252 та підходить в якості установки додаткового замка.
Дізнатись деталі