Перекодування циліндрів

Циліндр у дверях виконує роль кодування. Він зашифровує доступ до відмикання дверей певною комбінацією кодових елементів. Ключ же працює своєрідним «паролем» від циліндра. Якщо це правильний ключ, його нарізка вишикує кодові елементи циліндра таким чином, щоб розблокувати та повернути його. Якщо ж це «чужий» ключ, кодові елементи не встануть в необхідне положення та не розблокують циліндр.

Чим більше кодових елементів та чим складніше механізм його роботи, тим вища секретність циліндра та його захищеність від злому.

Циліндрова система запирання зручна також тим, що у разі необхідності змінити код доступу до дверей, не доведеться міняти замок повністю. Достатньо викрутити і замінити лише циліндр, що під силу будь-якій людині, озброєній викруткою. 

Однак, якщо у ваших дверях стоїть дорогий та якісний циліндр із високим рівнем секретності, міняти такий механізм буде доволі витратно. В такому разі вигідніше замовити перекодування циліндра на інший код. 

Перекодування — це зміна порядку кодових елементів механізму та нарізка ключів під нову комбінацію. При цьому, ключі із старою комбінацією секретності перестануть працювати із циліндром. 

У яких ситуаціях з’являється необхідність в перекодуванні циліндра

  • Ситуація 1 — Ключ загублено. Ви не можете бути певні, загубили ключ чи його поцупив зловмисник, який після цього прослідкував за вами до дому. 
  • Ситуація 2 — Закінчили ремонт. Ви залишали ключ стороннім особам, які могли зробити для себе зліпок або ж дублікат ключа. 
  • Ситуація 3 — Придбали квартиру. Попередній власник міг залишити для себе дублікат ключа. 
  • Ситуація 4 — Циліндр підклинює. Можливо несправність виникла в наслідок невдалої спроби пограбування. В такому разі варто віднести циліндр у сервіс, а заодно — змінити код для покращення захисту.

Щоб замовити послугу перейдіть за посиланням