Зміна симетрії циліндра

Двері відіграють фундаментальну роль у захисті будь-якого приміщення. В дверях встановлюється замок, який дозволяє зачинити їх. А у замок ставиться циліндр, що шифрує доступ до замикання-відмикання дверей певною комбінацією, яка нарізається на ключах.

Тобто двері, замок та циліндр тісно пов’язані між собою та утворюють єдину систему запирання. 

Саме тому при виборі циліндра потрібно враховувати, в який замок він буде встановлюватись та на які двері. Особливо важливо звернути увагу на ширину дверей, щоб підібрати циліндр потрібної довжини та симетрії.

Що таке симетрія циліндра та як її визначити

А та В — відстані від країв циліндра до центру

Симетрія — це розміри внутрішньої та зовнішньої частин циліндра. Міряти їх потрібно від центру точки закріплення до краю циліндра. 

Детальніше про те, як виміряти розмір симетрії циліндра, ми плануємо описати в окремій статті — «Як виміряти циліндр для дверного замка?».

Симетрія циліндра повинна бути такою, щоб рівень його зовнішньої сторони збігався із рівнем дверного полотна. Циліндр не повинен топитися в дверях, а тим паче — виступати з нього. Адже тоді зловмиснику буде легше підчепити його корпус та виламати із дверей. Більше того, виступаючий циліндр спокушатиме зловмисників обрати саме вашу квартиру в якості своєї жертви. 

Саме тому при виборі циліндра важливо враховувати конфігурацію дверей та замку. Циліндр неправильного розміру не тільки слабше виконуватиме функцію захисту, а й створюватиме додаткові ризики бути обікраденим. Якщо ви вирішуєте замінити двері, старий циліндр не підійде, якщо характеристики нових дверей відрізняються. 

Лише за одним виключенням…

Модульна система виконання та можливість оперативної зміни симетрії

Дверні циліндри мають два варіанти виконання:

  • Монокорпусний — циліндр із цільним корпусом сталої довжини. 
  • Модульний — циліндр, складений із зовнішнього та внутрішнього модуля, які з’єднуються між собою сердечником. Установивши довший сердечник та додавши подовжувачі циліндра, симетрію модульного циліндра можна змінити на будь-яку необхідну.

Якщо ви купуєте циліндр у модульному виконанні, ви можете користуватися ним хоч протягом усього життя, переїжджаючи із однієї квартири на іншу та просто міняючи симетрію циліндра під нові двері. 

Користуватися подібною послугою доцільно, якщо у вас дорога якісна модель циліндра. Адже будь-яка модифікація наявного циліндра обійдеться для вас дешевше, ніж покупка нового.

Моделі дверних циліндрів, симетрії яких ми міняємо

Циліндри бренду EVVA

  • EVVA EPS 
  • EVVA ICS
  • EVVA 4KS
  • EVVA MCS

Циліндри бренду DOM

  • DOM Diamant

Циліндри бренду TITAN*

  • Titan K1
  • Titan K5
  • Titan K55

* Циліндри TITAN виготовляються у монокорпусному варіанті. Однак, ми можемо перезібрати для вас циліндр потрібної симетрії із нуля. 

Щоб уточнити деталі та замовити послугу зміни симетрії, телефонуйте до нас за номером +38 (067) 551 19 79.