Нарізка дубліката ключа від дверних та автомобільних замків

Дублікат ключа — це його копія, що має однакову нарізку та дозволяє відчиняти ті ж самі механізми, що й оригінал.

Щоб зробити дублікат ключа, найчастіше звертаються до спеціальних сервісних центрів із послугою нарізки додаткових ключів. Однак такий варіант підходить лише для недорогих та низькоякісних циліндрів.

Якщо ж у ваших дверях стоїть надійний європейський циліндр із високим класом безпеки, ви ризикуєте, що зроблений у подібних центрах дублікат не буде працювати з циліндром. Адже якісні механізми потребують високої точності нарізки, а якихось пів міліметра можуть зіпсувати заготовку ключа. 

Тому дублікати до якісних систем потрібно робити лише з допомогою автоматики. Це ж саме стосується й автомобільних ключів, заготовки до яких мають доволі високу ціну, й тому їх не варто псувати даремними спробами нарізати дублікат

SILKA FUTURA PRO — довершена точність без жодної похибки

silka futura pro — машинка для автоматичної нарізки
Машинка для нарізки ключів, змінні насадки та планшет для керування процесом

Silka Futura Pro — це німецький автомат по нарізці ключів. Цей монстр з легкістю наріже будь-який ключ від дверей чи автомобіля, для яких є заготовки. 

Керується Futura Pro з допомогою сенсорного планшета. У базу автомата вже завантажено профілі ключів, їх коди секретності, марки автомобілів тощо. Майстру достатньо вибрати модель циліндра чи авто, ввести необхідну комбінацію секретності й Silca Futura Pro сама виріже потрібний ключ.

Це дозволяє вирізати дублікат без потреби в оригінальному ключі, маючи лише картку власника, на якій записано код циліндра. 

Компанія LIOM є офіційним представником концерну DOM Security та ексклюзивним партнером компанії EVVA. Тому виготовити дублікат ключа для циліндрів DOM Diamant та усіх моделей EVVA можна лише у нас та лише за наявності картки власника. 

Щоб замовити послугу, зателефонуйте за номером +38 (067) 551 19 78.