Про компанію

Українська Торгова Група ЛІОМ

співробітники компанії ліом

Робимо життя українців захищеним

Переважна більшість замків та циліндрів на українському ринку безпеки лише створюють ілюзію захисту. Адже, зазвичай, це моделі із нескладною секретністю, які піддаються спробам злому навіть не дуже досвідчених злочинців.

Наша ціль — створити для кожного українця можливість по-справжньому захистити себе, свою родину, дім та майно від посягань злочинців.

Тому ми постачаємо в Україну високоякісні циліндри та замки із Європи, що обладнані інноваційними технологіями захисту та мають високий клас безпеки. Наші системи запирання перетворять ваш дім в неприступну фортецю і захищатимуть його від посягань зловмисників.

Виключно якісна та надійна продукція від провідних європейських виробників

УТГ LIOM є офіційним представником концерну DOM Security Group, Azzi Fausto та MOIA в Україні. DOM – це група, що об’єднала більше десятка компаній та брендів із різних куточків Європи, що дозволило згуртувати їх досвід для розробки дійсно якісних систем запирання.

Також ми є ексклюзивним партнером австрійської компанії EVVA-Group, яка по праву вважається найбільш інноваційним виробником механічних циліндрів та електронних систем доступу.

Відповідно, увесь асортимент нашої продукції виготовляється на європейських заводах із міцних та зносостійких сплавів із застосуванням високоточного обладнання. Це означає, що наші замки та циліндри здатні щоденно працювати й захищати вашу оселю протягом десятків років без жодної поломки або переклинювань.

відгуки

Розповсюджуємо якісний продукт через всеукраїнську мережу партнерів

Щоб виконати свою ціль по забезпеченню громадян надійним захистом від квартирних крадіжок, ми співпрацюємо із виробниками дверей, салонами дверей, магазинами фурнітури та спеціалістами по аварійному злому дверей.

Нашу продукцію можна сміливо пропонувати найвибагливішому покупцеві із жорсткими вимогами до безпеки. Також унікальна конфігурація певних позицій та їх захисні функції дозволяють створювати унікальні рішення безпеки відповідно потреб замовника.

Досягнення компанії

ПОНАД

7000

дверей

оснащених нашими замками у 2018-2019 роках

БІЛЬШЕ

72

майстер-систем

розроблено у 2018 та 2019 році

БЛИЗЬКО

172

компанії

у всеукраїнській торговій мережі LIOM