Azzi Fausto
Azzi Fausto
Azzi Fausto
Італійська компанія Azzi Fausto спеціалізується на виробництві широкого асортименту аксесуарів для дверей — протектори, декоративні накладки, дверні петлі, девіатори тощо.
Дізнатись деталі
CR
CR
CR
Італійська компанія CR Serrature заснована в 1955 році. Стабільно висока якість продукції дозволили закріпити за CR репутацію кваліфікованого виробника замків як на італійському, так і на міжнародному ринку.
Дізнатись деталі
DOM
DOM
DOM
Компанія DOM — це відомий та шанований бренд у світовій індустрії по виробництву замків та циліндрів. Продукція компанії має високий рівень безпеки та зручності, а циліндр DOM Diamant вважається одним із найбільш надійних циліндрів у світі.
Дізнатись деталі
EuroElzett
EuroElzett
EuroElzett
Euro-Elzett — це угорська компанія, що спеціалізується на виробництві якісних замків для дерев’яних, алюмінієвих та ПВХ-дверей із вузьким профілем. Із 1996 року Euro-Elzett стає частиною концерну DOM Security.
Дізнатись деталі
EVVA
EVVA
EVVA
EVVA — це визнаний австрійський бренд, заснований ще 1919 року, й який став відомий завдяки своєму інноваційному та технологічному підходу до створення дверних циліндрів. Із самого дня заснування і до сьогодні компанія EVVA лишається сімейним бізнесом.
Дізнатись деталі
MOIA
MOIA
MOIA
Компанія MOIA була заснована в 1954 році в італійському місті Турин. З перших же років свого існування продукція компанії відрізняється інноваційними інженерними рішеннями та високою якістю, що дозволило бренду отримати численні патенти на свої винаходи.
Дізнатись деталі
Ronis
Ronis
Ronis
Компанія RONIS є провідним європейським спеціалістом по виробництву охоронних систем, яка націлена націлена забезпечити промисловий сектор надійними та функціональними замками, як механічними, так і електронними.
Дізнатись деталі
tedee
tedee
tedee
Tedee поєднує два світи: передові IT-технології та класичну механіку. Команда tedee має великий досвід у хмарному програмному забезпеченні, розробці та виробництві найкращих інтелектуальних продуктів безпеки, включаючи найпотужніший, найкрасивіший та супер безпечний розумний замок.
Дізнатись деталі
Titan
Titan
Titan
Компанія Titan була заснована ще в 1896 році, почавши виробництво навісних замків та металевих конструкцій. Сьогодні це визнаний європейський бренд, продукція якого відома гарним співвідношенням ціни до якості.
Дізнатись деталі