EVVA
EVVA
EVVA
EVVA — це визнаний австрійський бренд, заснований ще 1919 року, й який став відомий завдяки своєму інноваційному та технологічному підходу до створення дверних циліндрів. Із самого дня заснування і до сьогодні компанія EVVA лишається сімейним бізнесом.
Дізнатись деталі
MOIA
MOIA
MOIA
Компанія MOIA була заснована в 1954 році в італійському місті Турин. З перших же років свого існування продукція компанії відрізняється інноваційними інженерними рішеннями та високою якістю, що дозволило бренду отримати численні патенти на свої винаходи.
Дізнатись деталі
tedee
tedee
tedee
Tedee поєднує два світи: передові IT-технології та класичну механіку. Команда tedee має великий досвід у хмарному програмному забезпеченні, розробці та виробництві найкращих інтелектуальних продуктів безпеки, включаючи найпотужніший, найкрасивіший та супер безпечний розумний замок.
Дізнатись деталі
DOM
DOM
DOM
Компанія DOM — це відомий та шанований бренд у світовій індустрії по виробництву замків та циліндрів. Продукція компанії має високий рівень безпеки та зручності, а циліндр DOM Diamant вважається одним із найбільш надійних циліндрів у світі.
Дізнатись деталі
CR
CR
CR
Італійська компанія CR Serrature заснована в 1955 році. Стабільно висока якість продукції дозволили закріпити за CR репутацію кваліфікованого виробника замків як на італійському, так і на міжнародному ринку.
Дізнатись деталі
Azzi Fausto
Azzi Fausto
Azzi Fausto
Італійська компанія Azzi Fausto спеціалізується на виробництві широкого асортименту аксесуарів для дверей — протектори, декоративні накладки, дверні петлі, девіатори тощо.
Дізнатись деталі
Titan
Titan
Titan
Компанія Titan була заснована ще в 1896 році, почавши виробництво навісних замків та металевих конструкцій. Сьогодні це визнаний європейський бренд, продукція якого відома гарним співвідношенням ціни до якості.
Дізнатись деталі
EuroElzett
EuroElzett
EuroElzett
Euro-Elzett — це угорська компанія, що спеціалізується на виробництві якісних замків для дерев’яних, алюмінієвих та ПВХ-дверей із вузьким профілем. Із 1996 року Euro-Elzett стає частиною концерну DOM Security.
Дізнатись деталі
Ronis
Ronis
Ronis
Компанія RONIS є провідним європейським спеціалістом по виробництву охоронних систем, яка націлена націлена забезпечити промисловий сектор надійними та функціональними замками, як механічними, так і електронними.
Дізнатись деталі