Презентація циліндра EVVA ICS

Австрійський циліндр EVVA ICS — це механізм із двома системами секретності, слейдерною та звичайною піновою. Така комбінація забезпечує високий рівень надійності та захист від будь-яких спроб інтелектуального зламу.

Подвійна система секретності ICS

Перший механізм складається із 10-ти підпружинених слайдерів, що розміщені вздовж ключевого отвору по обидва його боки. Вставлений ключ ковзає по слайдерах, шикуючи їх своєю нарізкою у певному положенні. Якщо нарізка правильна, слайдери стають таким чином, що запірна планка циліндра топиться у жолобі, який вони утворюють.

Другий механізм секретності складається із 3-х підпруженених штифтів з стандартним принципом дії. Ці 3 «піна» зчитують нарізку ключа на торцевих гранях.

Реверсивний ключ із високоякісного нейзильберу

EVVA ICS застосовує реверсивний ключ, який можна вставляти в циліндр будь-якою стороною. Профіль ключа запатентовано до 2029 року, тому копію такого циліндра можна виробити виключно в офіційних представників EVVA по картці власника. Крім цього, ключ оснащений технологією, що запобігає точному скануванню секретної комбінації, тому його неможливо відтворити навіть на 3D-принтері.