Презентація циліндра EVVA 4KS

Циліндр EVVA 4KS — це інноваційна система захисту з високими показниками надійності та безпеки. Циліндр не містить в собі ні пружин, тому відрізняється від інших систем м’якістю та плавністю роботи. Мінімальне тертя робочих елементів забезпечує циліндру 4 KS повільне зношення механізму, тому цей циліндр стане ідеальним рішенням, коли потрібен надійний замок на тривалий період. На відміну від системи 3KS, третя крива ключа із різних його сторін не симетрична. Таким чином вона стає прихованою четвертою кривою, що й дало механізму назву 4KS. Крім того, нижня панель фіксатора личини регулює додаткове кодування ключа. В цілому, ключі 4KS скануються в циліндрі 4 рази. Це на 3 рази більше, ніж при використанні звичайних пінових систем, що забезпечує максимальну безпеку від зламування.

Технічні характеристики:

Кодові елементи — 5 нижніх активних пінів та 5 верхніх пасивних

Кількість висот-пінів — 5 + 2

Кількість кодових комбінацій — 100 000

Кількість ключів — 5

В комплектації йде також монтажний гвинт

Наявна карточка власника

Стійкість до методів зламу:

→ Посилений захист від зламу відмичками. В механізмі знаходиться 18 штифтів, а ключ сканується системою 4 рази. Дати раду такій кількості кодових елементів надзвичайно складно. Тому, якщо у зловмисника вийде зламати цей циліндр, у нього піде на це надто багато часу.

→ Захист від виштовхування та витягування. Обидві половини корпуса циліндра з’єднані між собою сталевим стержнем, а також містять в собі спеціальні стопорні штифти. Сталевий стержень запобігає перелому циліндра посередині, а штифти не дадуть витягнути механізм чи вбити його всередину.

→ Захист від свердління та фрезерування. Всередині корпусу також розміщені вставки із високоміцних сплавів. Тому у зловмисника не вийде просвердлити циліндр, щоб зруйнувати систему секретності та відчинити двері.

→ Захист від бампінгу. Це поширений вид силового зламу, коли зловмисник намагається вибити штифти із їхніх гнізд в личини з допомогою серії ударів по спеціальному загостреному ключу, вставленому в замкову шпарину. Частина штифтів руйнується, інші вилітають під натиском пружин, що дозволяє відкрити циліндр навіть звичайною викруткою. Однак це не спрацює з механізмом EVVA 4KS. Замість штифтів і пружин система використовує рухомі елементи, що переміщаються по «кривим» ключа і відмикають чи замикають двері. Тому використовувати бампінг проти цього циліндра просто марна справа.

→ Правовий захист ключа від копіювання. Патент на профіль ключа EVVA 4KS діє до 2035 року. Тому ніхто не зможе скопіювати ключ без вашого дозволу. Зробити дублікат можна лише у виробника і лише при наявності карті власника циліндра.