ВІДЕООГЛЯД ЦИЛІНДРА EVVA 4KS З НАЙСТІЙКІШОЮ МЕХАНІЧНОЮ СИСТЕМОЮ БЛОКУВАННЯ

EVVA 4KS - безпружинний циліндр з найстійкішою механічною системою блокування, який забезпечує повільне зношення механізму. Циліндр створений для приміщень, які потребують найвищий рівень захисту. У цьому відео ви побачите складову виробу, його комплектацію та принцип роботи.

Відеоогляд РОЗУМНОГО ЗАМКА TEDEE // TEDEE SMART LOCK

Найменший, найміцніший, найшвидший та найтихіший розумний замок у світі - європейский замок tedee. Він відкриває та закриває двері дистанційно, з будь-якої точки світу та коли буде зручно. Потрібен лише смартфон та мережа Wi-Fi або Bluetooth.

Відеоогляд циліндра EVVA ICS TAF

Циліндр замку ICS від Австрійської компанії EVVA має систему реверсивного ключа, яка забезпечує ефективний захист завдяки унікальній комбінації трьох різних технологій блокування: міцним довгим профілем. Функція тимчасового доступу TAF забезпечує два режими роботи циліндра – сервісний та звичайний.

Відеоогляд циліндра EVVA ICS

EVVA ICS - циліндр з подвійною системою кодування: слайдерною та піновою. Він гарантує найвищий рівень захисту від вандального, інтелектуального злому а також від 3D дублювання ключа. У цьому відео ми розповіли про принцип роботи механізму та показали комплектацію набору.

Відеоогляд циліндра EVVA EPS

Дверний циліндр EVVA EPS – наймолодша і недооцінена модель із серії механічних циліндрів підвищеної секретності EVVA. На відміну від інших циліндрів цього австрійського бренду, ключ до EPS виглядає досить стандартно, але з хибним зигзагоподібним профілем. Насправді модель EPS має кілька простих, але надійних конструкторських рішень, які не дадуть зламати його відмичками.

Огляд СКУД AirKey від EVVA

Циліндр AirKey — бездротова електронна система блокування, відкривається за допомогою смартфона. Інформація по об'єкту повністю анонімна, надійно захищена і зберігається на власних серверах EVVA. Дивіться відео та дізнавайтеся про всі можливі комплектації при покупці, а також — про інструкцію використання циліндру.