Майстер-система доступу

  • Ваші офіси та склади знаходяться в різних приміщеннях ?
  • Ви хочете контролювати доступ в усі офіси Вашої компанії ?
  • Вам необхідний один ключ, який замінив би важку зв’язку ключів від усіх дверей (офіс, дім, гараж, поштовий ящик) ?
  • Ваша нинішня система замикання перевантажена різними змінами ?
  • Ви не пам’ятаєте, кому довірили ключі ?

Подібні труднощі легко вирішуються із встановленням майстер-системи контролю доступу до приміщень. 

Система майстер ключа — це комбінація пов’язаних між собою ключів та циліндрів. Ключі в такій системі можуть відчиняти не одні двері, а декілька, в залежності від того, який рівень доступу вони мають. Генеральний ключ має найвищий рівень доступу й відчиняє кожні двері в системі. 

Система дозволяє впорядкувати доступ окремих осіб до тих чи інших приміщень. В грамотно спроектованій майстер-системі кожен співробітник отримує лише один ключ, який може відчинити лише призначені для нього двері. 

В найпростішому прикладі кожен співробітник має індивідуальний ключ від свого кабінету, а директор користується майстер-ключем, що дозволяє йому зайти до будь-якого приміщення. 

Можна спроектувати і більш складну систему допуску, об’єднавши кілька майстер-систем в одну, послідовно чи перехресно. Таким чином можливо розробити систему доступу під будь-яку бізнес-організацію та її задачі.

Крім цього впровадження майстер-системи має наступні переваги:

  • Один ключ на всі двері. В правильно спроектованій системі кожному користувачу знадобиться лише 1 ключ, який буде відмикати лише необхідні замки. Більше не потрібно носити важку зв’язку ключів та витрачати час на пошук потрібного. 
  • Масштабованість. До існуючої системи можна додавати нові двері та ключі, а також — розширити коло людей, що допущені до тих чи інших приміщень. 
  • Зручність при заміні. Якщо ви загубите ключ, вам не доведеться міняти усі замки в дверях. Достатньо буде замінити лише один циліндр, або ж замовити нарізку додаткових ключів, якщо ви не плануєте міняти код через згубу. 
  • Універсальність. В майстер-систему можна об’єднати не лише циліндрові замки, але й інші — сувальдні, навісні, замки від авто чи шафи тощо.

Для створення майстер-систем ми використовуємо лише надійні циліндри від виробників TITAN та EVVA. Щоб замовити систему доступу або дізнатись більше про те, чим вона буде корисна для вашої компанії, телефонуйте по номеру +38 (067) 551 19 79. Наш спеціаліст відповість вам на усі запитання та допоможе підібрати оптимальний варіант для створення майстер-системи.