Монетні замки для торгових візків [Комерційна пропозиція для супермаркетів]

монетні замки, замки для торгових візків, замки для тележек

Відвідувачі супермаркета чи торгового центра часто лишають візки де попало. Вони нагромаджуються коло виходу та заважають проходу. Або ж хаотично роз’їжджають по парковці, ризикуючи пошкодити чийсь автомобіль. Дехто може взагалі кинути візок поза територією магазину, де його можуть вкрасти чи пошкодити.

Через це в магазин доводиться наймати додатковий персонал, який шукатиме та збиратиме візки. Це збільшує витрати магазину, але зовсім не вирішує проблему порядку — покупці продовжать кидати їх, де заманеться.

Існує інше рішення…

Встановіть на візки монетні замки RONIS і відвідувачі магазину почнуть самі відвозити візки на місце.

Візки, обладнані монетними замками, з’єднуються між собою та знаходяться на спеціальних стоянках. Щоб взяти візок, покупцю потрібно вставити монету. Цей факт уже готує покупця до того, що візок потрібно повернути на стоянку і з’єднати з іншими. Тоді він зможе повернути монету.

В країнах Європи така система уже давно чудово працює, однак в Україні ще донедавна її було важко реалізувати. 50 копійок мали занадто низьку цінність, щоб мотивувати відвідувача повернути візок.

Але тепер, коли Національний Банк України готує до введення в обіг монети номіналами 5 та 10 гривень, встановлення монетних замків в супермаркетах та торгових центра знову стає актуальною.

Переваги використання монетних замків

  • Зменшення видатків на утримання обслуговуючого персоналу, який збирає візки по території магазину
  • Збереження вільних місць та підтримання порядку на парковці
  • Запобігання швидкому зношуванню візків через їх перебування на сонці, під дощем та снігом
  • Зменшення крадіжок візків, адже вони значно рідше лишаються без нагляду
  • Прискорення обороту візків серед покупців, що дозволяє обслуговувати їх швидше та ефективніше

Більше інформації про монетні замки для торгових візків ви дізнаєтесь із нашої комерційної пропозиції по замкам RONIS. Завантажте його собі та, за необхідності, ознайомте з пропозицією своє керівництво.